Svet-Stranek.cz
Od 21.7. 2017 do 7.8.2017 neexpedujeme žádné zboží. Děkujeme za pochopení!
www.mpneu.cz

Nové zimní dezény:Od 21.7. 2017 do 7.8.2017 neexpedujeme žádné zboží. Děkujeme za pochopení!

Nové zimní dezény

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   další > | na konec >>
14.07.2016 Fulda Kristall Control HP 2

Fulda Kristall Control HP 2
A jak je u koncernu Dunlop Goodyear zvykem, tak ani Fulda letos nebude bez novinky. Nový dezén nese název Fulda Kristall Control HP 2. A když se Sava inspirovala u Dunlopu, tak Fulda našla svojí inspiraci u loňské novinky Goodyear Ultragrip Performance Gen-1:-) Podobně jako u Savy zůstali bez změny krajní bloky, které mají se Savou společné. Nově je řešený střed po vzoru Goodyearu. Takže záběrové lamelky jsou proti sobě na středu v přesné geometrii poskladáné. To zaručuje velký posun v záběru na sněhu, ledu a hlavně tím jsou velmi posíleny vlastnosti na těchto površích. Pneumatika tak díky 3D lamelkám bude mít i zlepšenou přilnavost na mokré vozovce a brzdné vlastnosti dostali také značnému posunu. Nový dezén se bude vyrábět ve všech běžných rozměrech od 15 do 18 palcových velikostí.

14.07.2016 Sava Eskimo HP2

Sava Eskimo HP2
Slovinská Sava, která spadá do koncernu Dunlop Goodyear, na zimní sezonu 2016 představila druhou generaci pneumatiky určené pro silnější vozidla a vozy střední třídy, dezén Sava Eskimo HP 2. A tedy je třeba říct, že nový dezén je na první pohled moc povedený. Inspiraci našel u dezénu Dunlop SP Winter Response 2, už od pohledu je vidět, že středová část pneumatiky je hodně podobná premiovému Dunlopu. Nový dezén tak bude mít veli ostře řezanou středovou záběrovou část, která se jakoby točí do protisměru, což bude velmi dobře posilovat brzdné vlastnosti pneumatiky a samozřejmě ruku v ruce s tím i záběr pneumatiky. Hodně zajímavě jsou řešeny ostré záběrové lamelky na středu pneumatiky. Co zůstalo prakticky nezměněné jsou krajní bloky a v něm záběrové drážky. Ty byly u dezén Eskimo HP opravdu špičkové a tak si je Sava přenesla i sem, protože díky nim pneumatika výborně drží boční stabilitu, přesnost jízdy a odvádí velmi dobře vodu. Tohle je opravdu povedená pneumatika a rozhodně bude velkým konkurentem ostatním značkám v tomto segmentu, který je letos opravdu hodně nabitý.

14.07.2016 Kleber Krisalp HP3 a BF Goodrich G-Force Winter 2

Kleber Krisalp HP3 a BF Goodrich G-Force Winter 2
Kleber a BF Goodrich, tedy společnosti spadající do koncernu Michelin představili pro zimní sezonu nové dezény. Po dlouhých a úspěšných osmi letech se dezény Krisalp HP2 a G-Force Winter dočkali nástupce. Nové dezény budou u obou značek zcela indentické, podobně jako tomu je u dodávkových pneu Transalp 2 a Activan Winter. Takže pneumatiky mají stejnou směs a úplně stejný tvar dezénu a drážek. Lišit se budou pouze samozřejmě názvy. Ale je třeba říct, že se nový dezén opravdu strašně povedl. Je výborně řešený, má po vzoru Michelin Alpin 5 velké množství jednodílných V drážek s odvodem vody do stran, nově je řešný střed pneumatiky v podobě vystouplých dezénových "kapek" se záběrovými lamelkami. Co se mi osobně líbí je to, že krajní bloky jsou u bočnic dělené, což bude mít za následek lepší odvod vody a hlavně posílení brzdných vlastností na sněhu a ledu. Osobně si myslím, že tady v této vlastnosti co se záběru na sněhu, ledu a přilnavosti na mokru týče budou nové dezény opravdu velkým konkurentem i samotné Michelin Alpin 5. Nové dezény se budou vyrábět ve všech běžných rozměrech + budou mít samozřejmě SUV verzi pro vozy 4x4 a SUV.

04.07.2016 Pirelli Cinturato Winter

Pirelli Cinturato Winter
Italská společnost Pirelli uvedla pro zimní sezonu 2016 nástupce dezénu Snowcontrol 3. Nový dezén nese název Pirelli Cinturato Winter a narozdíl od předchůdce, který byl hlavně "faceliftem" dezénu Snowcontrol 2, je nový dezén od A do Z zcela nový. Ne, že by v Pirelli přišli na něco převratného, ale rozhodně nový dezén bude na špičkové úrovni těch nejlepších zimních pneumatik. Nový dezén jde s trendem současných pneumatik, kdy hlavní dominantou je masivní směrový tvar do ostrého písmene V. Ostře řezané drážky na středu zajišťují špičkovou přilnavost na sněhu a zároveň budou podporovat brždění na mokru, protože zůstal pravidelný kostičkový tvar záběrových lamelek, což bylo vždy na všech pirellkách špičkové a vynikající právě na mokru a na břečce. Co je ale docela příjemná změna je aplikace 3D lamelek nikoliv na střed ale do krajních bloků po obou stranách, což bude zvyšovat tuhost při brždění jak na sněhu tak na ledu, ale hlavně zlepšovat stabilitu a přilnavost při zatáčení. Díky velkému množství odvodových drážek bude mít pneu zároveň daleko lepší odvod vody a tím se bude snižovat riziko aquaplaningu. Nová pneumatika od Pirelli je tedy ideální volbou jak do města tak pro cesty na hory

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   další > | na konec >>
návštěvníků stránky
celkem929 900
tento týden1 144
dnes32